Niezły Meksyk ! Pro Koncert na imprezie firmowej BIMs PLUS

Już po raz drugi w kooperacji z poznańską firmą „KEG” prowadzoną przez Sławomira Weihsa mieliśmy przyjemność zagrać w Szczecinie na imprezie firmowej BIMs Plus. Impreza odbyła się pod hasłem „Niezły Meksyk”. Specjalnie na tą okazję przygotowaliśmy kilka zupełnie nowych utworów: „La Bamba” – Ritchiego Valensa, „Mexicana” – Nataszy Zylskiej, „Desperado” – Antonio Banderasa & Cancion del Mariachi, „La Cucaracha” – Gipsy Kings, „Speedy Gonzalez” – Pata Boone, „Nah Neh Nah” – Vaya Con Dios oraz „Pamelo Żegnaj” Tercetu Egzotycznego. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie ukazujące parkiet aby przekonać się czy nasza muzyka przypadła do gustu przybyłym „wprost z Meksyku” uczestnikom imprezy 🙂

Info o naszym kliencie:

Od 25 lat BIMs PLUS jest profesjonalnym dystrybutorem produktów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacji i wentylacji, instalacji i techniki sanitarnej.
 

*BIMs PLUS współpracuje z wiodącymi producentami krajowymi i zagranicznymi. Różnorodność produktów pozwala nam na idealne dopasowanie oferty do oczekiwań klienta – ma ponad 100.000 artykułów w ofercie.

*Klienci BIMs PLUS to firmy wykonawcze i budowlane, które dzięki sieci ponad 190 punktów handlowych mogą być obsługiwani z każdego miejsca w Polsce.

*BIMs PLUS współpracuje z biurami projektowymi, architektami, deweloperami, spółdzielniami mieszkaniowymi i podmiotami publicznymi.

\