Sezon 2015 rozpoczęliśmy występem na uroczystej Gali BH Ruda Trading International

Sezon 2015 uważamy oficjalnie za otwarty!!! Podczas uroczystej gali zorganizowanej z okazji obchodów XXV lecia istnienia firmy Biuro Handlowe Ruda Trading International, wystąpiliśmy przed ponad 100 osobowym międzynarodowym audytorium zgromadzonym w Hotelu Szafran zlokalizowanym k/Katowic. Podczas gali zaprezentowaliśmy dwa bloki muzyczne, najpierw set złożony ze stonowanych utworów, następnie trzy sety muzyki „kipiącej” aż od energii w ramach After Party, które odbyło się po zakończeniu oficjalnej części imprezy. Na specjalne życzenie organizatora wykonaliśmy utwór „Kocham Wolność” zespołu Chłopcy z Placu Broni.

My również dziękujemy za współpracę !
Zobacz referencje dla zespołu od firmy BH Ruda Trading Internationl

Biuro Handlowe Ruda Trading International istnieje od 1989 roku z główną siedzibą w Katowicach. W latach 1990 – 2000 Biuro Handlowe Ruda prowadziło działalność handlowo – usługową, głównie w kopalniach rudy miedzi, cynku i ołowiu oraz w kamieniołomach. Jednym z największych przełomów w działalności firmy było otwarcie Oddziału Serwisowo – Remontowego w Lubinie w 1997 roku. Oddział zapewnił klientom firmy na Dolnym Śląsku profesjonalny serwis i umożliwił prowadzenie kompleksowych remontów maszyn pracujących w kopalniach  KGHM  oraz w kopalniach odkrywkowych.

Biuro-handlowe-ruda-2 ??????????????????????????????? Biuro-handlowe-ruda-4

Hotel Szafran mieści się w Czeladzi, w samym sercu Śląska i Zagłębia. Nowoczesna bryła Hotelu skrywa luksusowe, przestronne i komfortowe wnętrza. Hotel posiada 116 wygodnych i doskonale wyposażonych pokoi w tym 7 apartamentów. Może pochwalić się również Restauracją Szafranowy Dwór, która zachwyca wszystkich tych, którzy stawiają znak równości między kulinarnymi uniesieniami, a niepowtarzalną atmosferą odwiedzanego miejsca. Na terenie Hotelu znajduje się również samoobsługowy Grill Bar. Hotel Szafran dysponuje również Centrum Konferencyjnym, mającym 7 sal, o łącznej powierzchni 905 m².

img hotel_szafran_czelad__restauracja1 hotel-szafran-czeladz-27

Materiały: własne / hotelszafran.pl / bh-ruda.pl

\